امروز:  شنبه 24 آذر 1397
حدیث روز:
قال على عليه ‏السلام : زكات دانش، آموزش به كسانى كه شايسته آنند و كوشش در عمل به آن است.(غرر الحکم و درر الکلم،ص391)
کد خبر: 303
تاریخ انتشار: يكشنبه , 10 خرداد 1394 16:09
نویسنده: سجاد شهیدی

بازگشایی حسینیه سید الشهداء(ع) رهپویان وصال شیراز

باسمه تعالی

"انی تارک فیکم الثقلین ما ان تمسکتم بهما لن تضلوا بعدی - احدهما اعظم من الاخر کتاب الله حبلٌ ممدود من السماء الی الارض، و عترتی اهل بیتی، و لن یفترقا حتی یردوا علی الحوض فانظروا کیف تخلفونی فیهما".


من در بین شما دو چیز گران قدر را می گذارم که تا وقتی به آن دو تمسک جویید، بعد از من گمراه نمی شوید یکی از آن دو از دیگری بزرگتر است: کتاب خدا که طناب کشیده شده از آسمان به زمین است و عترت من خاندان من و از یکدیگر جدا نمی شوند تا در کنار حوض بر من وارد شوند. پس بنگرید که در نبود من (به جای من) چگونه با آنان رفتار می کنید.


ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن اعیاد فرخنده شعبانیه، نظر به مرتفع شدن مشکلات وقف حسینیه سید الشهداء(ع) رهپویان وصال شیراز و صدور احکام هیئت امنای پیشنهادی از طرف این کانون فرهنگی که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه کشور انجام گردیده، بدین وسیله شروع به کار مجدد "جلسات هفتگی و برنامه های کانون" را اعلام می دارد.

»»» در همین راستا توجه شما را به نکات ذیل مبذول می داریم:
1- تشکر ویژه خود را از کلیه عزیزان حقیقی و حقوقی که با حمایت های خود، پشتوانه دولتی و مردمی بسیار مناسب برای ما بوده اند، اعم از سپاه فجر استان فارس، اعضای دفتر نماینده ولی فقیه در استان، شورای اسلامی شهر شیراز، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، روزنامه ها و جراید و هیئت های مختلف مذهبی اعلام می داریم.

2- در میان همه حمایت های قابل تقدیر، مراتب سپاس خود را از مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی،‌ حضرت آیت الله ایمانی(نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز)، جناب حجت الاسلام و المسلمین محمدی(رئیس محترم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور)، جناب حجت الاسلام و المسلمین شرفخانی(معاون محترم فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ) و نیز آقای دکتر ضرغام صادقی (نماینده اول مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی)، اعلام می داریم.

3- ضمن دعوت از خیرین به منظور تکمیل قسمت ها و بخش های مختلف حسینیه، امید است در ظل عنایات حضرت ولی عصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری(حفظه الله)، توفیق پیمودن ادامه راه وصال را داشته باشیم.
و من الله التوفیق..

ارسال نظر

کد امنیتی