امروز:  پنجشنبه 3 اسفند 1396
حدیث روز:
قال رسول الله صلى ‏الله‏ عليه ‏و‏آله :طلب دانش بر هر مسلمانى واجب است. خداوند جويندگان دانش را دوست دارد.(مصباح الشریعه،ص13)

اخبار کانون سیاسی

این کانون اسمش گویای هدفش هست، ما اعتقاد داریم دانشجوی بسیجی باید وقایع رو از ورای جریانات سیاسی نگاه کنه و تحلیل داشته باشه. حالا فهمیدید این کانون کارش چیه؟ نگاه کلان و عمیق به اتفاقات پیرامونی و رسیدن به تشخیص حق و باطل.


 • مستند فروشنده

  مستند فروشنده

  فارغ از تمام جناح بندی های سیاسی باید دید
  ادامه مطلب...
 • همه می آییم

  همه می آییم

  رهبر انقلاب: ان‌شاءالله در ۲۲ بهمن، ملت ایران نشان خواهد داد...
  ادامه مطلب...
 • اکران مستند نفوذ

  اکران مستند نفوذ

  به مناسبت 13 آبان روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی مراسم اکران مستند نفوذ روز پنج شنبه ساعت 9:30صبح در سالن همایش ستارخان برگزار می گردد.
  ادامه مطلب...
 • داستان اعتماد/چند روایت معتبر از اعتماد به آمریکا

  داستان اعتماد/چند روایت معتبر از اعتماد به آمریکا

  موشن گرافیک دیدنی در مورد چند روایت معتبر از نتیجه اعتماد به امریکا به مناسبت سالروز کودتای 28 مرداد تهیه شده در سازمان هنری رسانه ای اوج .
  ادامه مطلب...
 • مدیران با فیش های نجومی ببینند...

  مدیران با فیش های نجومی ببینند...

  در این مستند که از رسانه ملی پخش شده است زندگی مردم در محله دولت خواه تهران را مشاهده می کنید.
  ادامه مطلب...
 • چرا باید از فلسطین حمایت کرد؟

  چرا باید از فلسطین حمایت کرد؟

  خیلی از دولت های اروپایی که روزانه در کشورشان اعتصابات گسترده صنفی صورت می گیرد سالانه کمک های مالی با ارقام بالایی را به کشورهای همسایه و همسو پرداخت می کنند تا این کشورها در سازمان های بین المللی و منطقه، سیاستی هماهنگ را اتخاذ کنند.
  ادامه مطلب...
 • چهار تشکل دانشجویی دانشگاه شیراز در اعتراض به صدور مجوز سخنرانی فعالین فتنه:

  چهار تشکل دانشجویی دانشگاه شیراز در اعتراض به صدور مجوز سخنرانی فعالین فتنه:

  چهار تشکل دانشجویی دانشگاه شیراز در بیانیه ای با موضوع صدور مجوز سخنرانی فعالین فتنه اعلام داشتند: از مسئولین استانی و دانشگاهی می خواهیم یکبار برای همیشه در جمع مردم و یا دانشجویان حاضر شوند و مرز بندی خود را با فتنه و فتنه گران اعلام کنند.
  ادامه مطلب...
 • برای تحقق مطالبات به حق مردم بسیار تلاش کنید

  برای تحقق مطالبات به حق مردم بسیار تلاش کنید

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس خطاب به نمایندگان این استان در مجلس اعلام کرد: درجهت تحقق مطالبات به حق این مردم، نهایت تلاش خود را اعمال فرمایید.
  ادامه مطلب...
 • همراهی و میزبانی یک مسئول دولتی از محکوم فتنه چه توجیهی دارد؟

  همراهی و میزبانی یک مسئول دولتی از محکوم فتنه چه توجیهی دارد؟

  پنج تشکل دانشجویی در نامه ای به نماینده ولی فقیه در استان فارس در اعتراض به حضور افراد مسئله دار در دانشگاه شیراز اعلام کردند: به راستی سؤال اصلی ما این است که چرا یک مسئول دولتی اولا باید یک عنصر سیاسی و حاشیه دار و حزبی را همراهی کند؟ از این رو تقاض داریم، ما را در چگونگی برخورد و مقابله با این مسائل که مسئولان ذیربط هم اقدام به موقع و قاطعی انجام نمی دهند هدایت فرمایید.
  ادامه مطلب...
 • نامه رهبر انقلاب اسلامی به عموم جوانان در کشورهای غربی‌

  نامه رهبر انقلاب اسلامی به عموم جوانان در کشورهای غربی‌

  حوادث تلخی که تروریسم کور در فرانسه رقم زد، بار دیگر مرا به گفتگو با شما جوانان برانگیخت. برای من تأسّف‌بار است که چنین رویدادهایی بستر سخن را بسازد، امّا واقعیّت این است که اگر مسائل دردناک، زمینه‌ای برای چاره‌اندیشی و محملی برای همفکری فراهم نکند، خسارت دوچندان خواهد شد. رنج هر انسانی در هر نقطه از جهان، به‌خودی‌خود برای همنوعان اندوه‌بار است. منظره‌ی کودکی که در برابر دیدگان عزیزانش جان میدهد، مادری که شادی خانواده‌اش به عزا مبدّل میشود، شوهری که پیکر بی‌جان همسرش را شتابان به سویی میبرد، و یا تماشاگری که نمیداند تا لحظاتی دیگر آخرین پرده‌ی نمایش زندگی را خواهد دید، مناظری نیست که عواطف و احساسات انسانی را برنینگیزد. هرکس که از محبّت و انسانیّت بهره‌ای برده باشد، از دیدن این صحنه‌ها متأثّر و متألّم میشود؛ چه در فرانسه رخ دهد، چه در فلسطین و عراق و لبنان و سوریه. قطعاً یک‌ونیم میلیارد مسلمان همین احساس را دارند و از عاملان و مسبّبان این فجایع، منزجر و بیزارند. امّا مسئله این است که رنجهای امروز اگر مایه‌ی ساختن فردایی بهتر و ایمن‌تر نشود، فقط به خاطره‌هایی تلخ و بی‌ثمر فرو خواهد کاست. من ایمان دارم که تنها شما جوانهایید که با درس گرفتن از ناملایمات امروز، قادر خواهید بود راه‌هایی نو برای ساخت آینده بیابید و سدّ بیراهه‌هایی شوید که غرب را به نقطه‌ی کنونی رسانده است.
  ادامه مطلب...