امروز:  شنبه 24 آذر 1397
حدیث روز:
امام رضا علیه السلام:هیچ بنده اى حقیقت ایمانش را کامل نمى کند مگر این که در او سه خصلت باشد: دین شناسى، تدبر نیکو در زندگى، و شکیبایى در مصیبت ها و بلاها.تحف العقول ص324

اخبار کانون فرهنگی

همانطور که می دونید هنر، زبان رسایی داره که هیچ زبونی به رسایی اون نمی رسه. اگه ما بخوایم اثر یا کاری موندگار بشه باید اونها رو به زبون هنر بیان کنیم. توی این کانون یه جورایی هرچی که دلتون بخواد و بتونه روحیه رو تازه کنه داره. گروههای اون شامل: گروه نمایشی«تئاتر»، گروه تجسمی«منبت، نقاشی و ...»، گروه تزئینات ،تصویری «فیلمنامه نویسی، فیلم سازی»، گروه شعر«نقد شعر»، انجمن شعر، شعر کلاسیک و ...» و گروه نویسندگی «داستان نویسی، نمایشنامه نویسی و خیلی چیزای دیگه ...»


 • دیدار فرماندهان گردان‌های بسیج با رهبر انقلاب

  دیدار فرماندهان گردان‌های بسیج با رهبر انقلاب

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار دو هزار و پانصد نفر از فرماندهان بسیج، این نهاد را «نماینده‌ی پُربرکت و بالنده‌ی مجموعه‌ی ملّت» خواندند و ضمن تبیین روش‌های دشمنی استکبار با ملّت ایران تأکید کردند: ملّت ایران در نزاع و جنگ واقعی «جبهه‌ی استکبار» با «جبهه‌ی هویت‌خواه و استقلال‌طلب»، به وظایفش در دفاع از مظلومان به‌ویژه ملّت شجاع فلسطین و انتفاضه‌ی کرانه‌ی باختری عمل خواهد کرد.
  ادامه مطلب...
 • ماجرای احترام ژنرال آمریکایی به عباس بابایی

  ماجرای احترام ژنرال آمریکایی به عباس بابایی

  شهید بابایی در بخشی از خاطرات خود در مورد تحصیلات خلبانی‌اش گفته بود: «دوره خلبانی ما در آمریکا تمام شده بود، اما به خاطر گزارشاتی که در پرونده خدمتم درج شده بود، تکلیفم روشن نبود...
  ادامه مطلب...
 • تلخی دنیا!!!

  تلخی دنیا!!!

  شخصى به فردى معترض بود كه چرا در اين دنيا اين قدر تلخى مى ‏بينيم؟
  ادامه مطلب...
 • مواظب باش بانو...

  مواظب باش بانو...

  تصویرت در شبکه اجتماعی با چادر و روسری ...
  ادامه مطلب...
 • چرا زن مسلمان نمي تواند با مسيحي ازدواج كند ولي مرد مسلمان مي تواند؟

  چرا زن مسلمان نمي تواند با مسيحي ازدواج كند ولي مرد مسلمان مي تواند؟

  خداي متعال در هر زماني براي هدايت بندگانش دين حق را با پيامبر و كتاب آسماني خاص ارسال نموده و پيروي از آن را ماية سعادت و نجات قرار داده است.
  ادامه مطلب...
 • دختر و پسری به هم می رسند...

  دختر و پسری به هم می رسند...

  پسر: چرا خود را کامل نپوشانده ای؟ - دختر: من زیبا هستم و نمی خواهم آن را مخفی کنم.... * پسر: چرا فکر می کنی باید زیبایی ات را ارائه کنی؟
  ادامه مطلب...
 • فرقه های نو ظهور شرقی رایج در ایران «اُشُو» قسمت سوم

  فرقه های نو ظهور شرقی رایج در ایران «اُشُو» قسمت سوم

  نقد دیدگاه های اشو 4.فلسفه گریزی با اینکه این شخص خود چندین سال فلسفه خوانده،اما در عین حال بشدت به مقابله با فلسفه برخاسته است.او میگوید: فلسفه پدیده ای در هم ریخته است...
  ادامه مطلب...
 • فرقه های نو ظهور شرقی رایج در ایران «اُشُو» قسمت دوم

  فرقه های نو ظهور شرقی رایج در ایران «اُشُو» قسمت دوم

  نقد دیدگاه اشو 1.اسلام ستیزی از نکاتی که در کتب اشو دیده میشود مقابله با ادیان آسمانی است.اصولا رهبران فرقه ها و جنبش های نو ظهور خود ا برای مقابله با وضع موجود و به نوعی مقابله با دین های آسمانی دانند و می خواهند تفکرات خود را جایگزین برنامه های الهی قرار دهند.
  ادامه مطلب...
 • فرقه های نو ظهور شرقی رایج در ایران «اُشُو» قسمت اول

  فرقه های نو ظهور شرقی رایج در ایران «اُشُو» قسمت اول

  1.اُشُو «راجنیش چاندرا موهان» که بعد ها نام های «بگوان شری راجنیش» و «اُشُو» را برای خود برگزید از فیلسوفان هندی است که در یازدهم دسامبر 1931 در روستای کوچ وادا در ایالت مادیا پرادش هند به دنیا آمد. پسر بزرگ تاجری که به مذهب جین گرایش داشت و درهفت سالگی پدربزرگ مادری اش را از دست داد.
  ادامه مطلب...
 • کلنا عباسک یازینب(س)

  کلنا عباسک یازینب(س)

  در عـبـــور از بستــر تاریـــخ، سیــل انقــــلـاب / پشت کوه فتنه ها می ماند اگر زینب نبود
  ادامه مطلب...